Şüpheli Hesap Hareketleri Tespit Ettik

şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

görünüşe göre başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor  hesabını güvene aldık felan diyor devam diyorum bu seferde

facebookta emniyette olma

yine devam diyorum hata veriyor lütfen yardım edin kardeşlerim bu hesabımı 2011 den beri kullanıyorum....

hasan6363 hasan6363 (2)
7 yıl önce sordu

  • lütfen ya en ufak bisey bilen yardımcı olsun hasan6363 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

facebookta bu türden hatalar hangi durumlarda olur

1 ) şifreni 4 veya 5 sefer yanlış girersen

2) başka bir ip adresinden girersen

3) VPN programı ile başka bir ülkeden girersen

facebooka giremiyorsan şifremi unuttum sekmesini tıklat yeni şifre iste akabinde

facebook sayfana bağlı e-mail hesabına giriş yap şifreni değiştir diye bir link  gelecektir

ve yeni şifreni oluştur diğer cihazlardan çıkış yap sekmesini tıklat hesabını güvene almış oluyrsunuz böylece sıfırlanmış olacak

candan candan (4301)