Süreklediğim veya taşıdığım klasör ve dosyaların ekranda izi kalıyor

Süreklediğim veya taşıdığım klasör ve dosyaların ekranda izi kalıyor.

Windows 8.1 pro kullanıyorum. Masaüstünde bir doyay ısürüklediğimde sanki aynı adda ikinci bir klasör varmış gibi arkada izi kalıyor.

Bu sorunu nasıl düzeltirim?

ertugrul0903 ertugrul0903 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartı sürücüsünü kaldır ve güncel sürücü ile yeniden yükle.

    Bu çözüm olmazsa belirttiğin problem öncesi bir geri alma noktasına sistemi geri yükle.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      ctrl tuşu basılı  kalmış olabir kardeşim

      onur79 onur79 (1)