Sürekli Borsa Finans kanalı Bitcoin videoları açılıyor sorununun çözümü nedir?

Bilgisayarımda belirli saatlerde youtube de olan bora finans kanalı videoları açılıyor. youtube kanalının adı "
BORSA FİNANS" Chrome kullanıyorum videolar Chrome'da açılıyor. Hiç bir şey yapmıyorum Youtube videosu kendi kendine açılıyor. Bu kanala abone filan da degilim. Sanırım bilgisayarımda bir virüs var.

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında zararlı bir yazılım var.  Bu zararlı yazılım Borsa Finans Youtube kanalına izlendirme kazandırmak için sürekli video açıyor.

    Öncelikle yapman gereken bilgisayarda Gizli dosya ve klasörleri görünür hale getirmen.

    aşağıdaki işlemleri yapmanda fayda var:

    1. Önce C:\WINDOWS\TEMP\ klasörüne git ve buradaki tüm dosyaları sil.
    2. Daha sonra Görev Zamanlayıcıya git ve burada Youtube adındaki görevi sil.
    3. Son olarak da C:\ProgramData klasöründeki Youtube klasörünü sil. Bu klasörde YoutubeStarter.exe adındaki dosya videoların açılmasını sağlıyor.

    Bu işlemlerden sonra artık Youtube videoları otomatik açılmayacaktır.

    alattin alattin (16999)