Sürekli mavi ekran alıyorum w11

bilgisayarda sürekli mavi ekran hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim? durduk yere mavi ekran giriyor on dakikada bir.

sistemi kişisel dosyalarımı koru diyerek sıfırlarsam d diskindeki dosyalarım yok olur mu?

xebeth xebeth (37)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Öncelikle analiz yapılabilmesi için mavi ekranlarda aldığınız hata kodunu yazmanız gerekiyor. Onu yazarsanız sorunun sebebini anlayabiliriz.

    Ayrıca "Kişisel dosyalarımı koru" seçeneği ile format atarsanız normal şartlarda bilgileriniz korunur. Ancak mavi ekran alıyorsunuz ve sistemde ne olduğunu bilmediğimiz bir sorun var, bu durumda bu koruma seçeneğine güvenmek pek mantıklı değil. Bilgisayarı hâlâ kullanabiliyorsanız dosyalarınızı Google Drive'a veya bir belleğe atarak yedeklemeniz en iyisi olur.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Minidump dosyasını paylaşınız.

      hydra hydra (3800)
      1 yıl önce cevaplandı

      • minidump dosyası yok hocam windows klasöründe xebeth 1 yıl önce