süreli mesajları etkinleştirdi ne demek?

Whatsapp'ta bir arkadaşımla olan yazışmalarımda seda süreli mesajları etkinleştirdi. Tüm yeni mesajlar, gönderildikten 24 saat sonra bu sohbetten kaybolacak yazıyor. Bu ne anlama geliyor? Süreli mesaj nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Süreli mesajlar atkifleştirilince karşı tarafın size gönderdiği bir mesaj sadece 24 saat için sohbette görünür, yani 24 saat için o mesajı normal bir mesaj gibi okuyabilirsiniz ama 24 saat sonra mesaj silinecektir. Sadece karşı taraf bu özelliği aktifleştirmişse sizin mesajlarınızda bir değişim olmayacaktır, yanlızca sohbet ettiğiniz kişinin mesajları için geçerli bir durum.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)