Süresiz ekran kaydı yapan program önerisi

Pc de sürekli ekran videosu kaydı yapabilen bir programa ihtiyacım var. Böyle bir program var mı? Varsa adı nedir?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benim de eskiden kullandığım 1 tene program vardı Camstudio diye umarım işine yarar bu program

    Ayrıca youtuberlerin de kullandığı OBS Studio programını da önere bilirim kullanımı biraz zor olsa da internetten kullanım videosu izleyerek kullanımını öğrene bilirsin

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • pro sürümünü almaya gerek yok değil mi, geçenlerde bir tane program indirmiştim ücretsiz sürümü 3 dk çekim yapabiliyordu veysi2023 5 yıl önce
    • Dene pro isterse crack yaparsın @veysi2023 darkcrak 5 yıl önce
    • anladım, teşekkürler veysi2023 5 yıl önce