Sürücü Güncelleme Programı

Sürücü güncellemek için güzel bir program önerebilir misiniz?

IObit Driver Booster derseniz eğer onu denedim fakat ardından Driver Genius ile taradığımda hala güncel olmayan sürücüler buldu.

Daha ayrıntılı ücretsiz bir program önerebilir misiniz?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Slimware onerebilirim  ücretsiz driverlerin en iyisidir bütün drivr programları birbirinden farklı driver bulur

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sürücü güncelleme programları her ne kadar kullanışlı olsa da biraz bilginiz varsa güncellemek istediğiniz sürücüyü üreticinin sitesinden belirli aralıklar ile indirmek çok daha doğru ve performanslı oluyor.

      hakan hakan (15424)
      7 yıl önce cevaplandı

        Sürücüleri Güncellemek Driver Booster Veya Driver Pack Solution Adlı Programlar İle Günceleye Bilirsin.

        Driver Booster Otomatik Olarak Sürücleri Buluyor / Driver Pack Soluiton İse Senin Makinanın Kendi Sürücülerini Bulmayı Sağlıyor.

        bycingelss bycingelss (-49)