Sürücü hatalarının onarılması için yeniden başlatın

Windows 11'e geçtim açar açmaz karşıma güvenlik ve Bakım - Sürücü hatalarının onarılması için yeniden başlatın diye bir uyarı geldi.  Windows 11 Sürücü hatalarının onarılması için yeniden başlatın uyarısı nedir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows güncellemesi sırasında ya da bilgisayar açılışı sırasında bir sürücü sorunu oluşmuş. Yüksek ihtimalle bilgisayarı kapatıp açtığında karşına Sürücü hatalarının onarılması için yeniden başlatın mesajı bir daha gelmeyecek.

    İlk olarak bilgisayarı kapatıp yeniden açmayı deneyebilirsin. Sorun devam ediyorsa bize bilgi verebilirsin.

    alattin alattin (16984)