Sürücüde yanlış disket var hatası

Dünden beri harddiskimde bu sıkıntıyı alıyorum. Linux Dvd ile baktım olmuyor. Gözükmüyor. İçerisinde gerçekten çok önemli dosyalarım var. Lütfen yardımcı olun.  Resmi aşağıya ekliyorum.

hata

askanaze askanaze (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anladığım kadarıyla sabit diskin D: bölümü..

    Önce biçimlendirerek hemen arkasından bir recovery programıyla içindeki verileri kurtarmayı deneyebilirsin ama yüzde yüz garanti verilmez (Tavsiye ederim ama sorumluluk kabul edemem).

    Recuva nedir, nasıl kullanılır? Silinen dosyaları geri getirme (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sürücüde yanlış disket var. D:\ sürücüsüne doğru disketi  bu iletiyi verdiğinde kapatmayın o şekilde kasın

      başlat / çalıştır regedit yazın ve tamam tıklatın HKEY LOCAL MACHİNE / SYSTEM /CurrentControlSet / control tıklatın sağ bölümde ErrorMode görürsünüz sağtıklatın ve değerini 2 yapın tamam tıklatın şimdi yeniden deneyin

      candan candan (4301)