Sürücüleri toplu olarak kaldırabilir miyim?

Sürücülerimi sıfırdan yüklemek istiyorum.

Laptoptaki bütün sürücüleri kaldırmanın kolay bir yolu var mı? Yoksa tek tek mi kaldırmalıyım? Bütün sürücüleri kaldırmam bilgisayara zarar verir mi?

dmax dmax (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    sürücüleri sizin kaldırmanız bilgisayara cidiyi zarar verir dirver programı ile eksikleri tamamlayın birde güncel olmayanı güncelleyin tavsiyem

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sürücüleri tek tek kaldırmak yerine bir sürücü güncelleme yazılımı kullanmanda fayda var. Sürücüleri tek tek kaldırmak kararsızlığıa, sonra da sorunlara yol açar.

      DriverPack Solution nedir, nasıl kullanılır, nereden download edilir?

      Driver Booster nedir? Driver Booster ne işe yarar?

      Bu yazılımları sürücüleri kaldırır ve sonra yeniden yükler. Böylelikle daha sağlıklı bir iş yapmış olursun.

      hakan hakan (15424)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Fakat ben sürücüleri güncellemek istemiyorum, eski sürücüleri yüklemek istiyorum. dmax 7 yıl önce
      • Bunu topluca (sistem geri yükleme haric) yapamazsın. Her donanımın tek tek özelliklerine girip eski sürücüye dönebilirsin. Veya sistem geri yükleme yapabilirsin. hakan 7 yıl önce