"Survey" veya "Human Verification" doğrulamaları nasıl geçilir?

Çoğu siteden dosya yada program indirirken survey yani insan doğrulaması istiyor birçok yol denedim fakat aşamadım.Nasıl aşabilirim?

yardimdestek yardimdestek (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    UltraSurf Yükleyin O kaldıracaktır. Ayrıntıları aşadan öğrenebilirsiniz! UltraSurf İndir Tıkla Site ve Güvenlidir. Aynı Şekilde Uygulamada.

    UltraSurf Yükleyip Kuruyoruz.
    Surveyli siteyi açmdan önce programı açıyoruz.
    Otomatik değiştiriyor zaten.
    sonra sitemize giriyoruz. Download tuşu hangisiyse basıyoruz.
    Karşınıza 5-6 tane yazı gelcek bunlara sırasıyla tıklayın.
    Bunlardan birtanesi hariç hepsi aynıdır.
    Anket gibi olan var ona girin. biyere kadar gelin dosyayı indirecektir.
    Her zaman indirmeyebilir.

    esty esty (-48)
    7 yıl önce cevaplandı

      kişisel bilgilerimi isteyen sayfalara yönlendiriyor ne yapmalıyım acaba ?

      flmbynt flmbynt (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @flmbynt muhtemelen reklamdir sakın girmeyin temmuz2004 6 yıl önce
      • @flmbynt siteyi tekrar açıp tekrar indirmeyi deneyin temmuz2004 6 yıl önce
      • Bu o girmeye çalıştığın siteyle alakalı bir durum. Seninle alakalı kişisel bilgileri isteyen sitelere güvenme. omercik 6 yıl önce