svchost.exe %50 işlemci kullanıyor

Selamlar. svchost cpu %50 kullanıyor, oyun oyarken drop yiyorum sürekli, araştırma yaptım bulduklarımı denedim ama olmadı bir çözümü var mı?

burak6871 burak6871 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    svchost.exe bir windows işletim sistemi dosyasıdır.Ancak çoğu zararlı ve virüsler bu dosyayı sıkça kullanabilmektedir.Bu yüzden svchost yüksek işlemci kullanımı ve kaynak tüketimine sebep olmaktadır.

    Aşağıdaki bağlantıdan svchost.exe ile detaylı bilgi bulabilir ve zararlı,virüs temizleme işlemlerini uygulayabilirsiniz.

    Svchost.exe nedir? Svchost.exe virüs mü?

    ismailsarp ismailsarp (6010)