svchost sorunu

arkadaşlar görev yöneticisinde 12 tane svchost var oyun oynarken %100 oluyo sadece arada kasıntılar oluyo sizce virüsmüdür

windowsta aradığımda yaklaşık 4 tane cıkıyo 2 tanesi system 32 de 2 tanesi winsxs de sizce winsxsdekiler virüsmüdür

alexsmile alexsmile (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    svchost windows.un orjinal aygıtları bilgisayarın çalışma durumuna göre çalışıyor virüs değildir.

    ısınma sebepleri gereksiz çalışan exe dosyalarını kapatın virüs taraması yapın burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      virüs değilse neden cpu %100 oluyo

      alexsmile alexsmile (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • ısınma sebepleri gereksiz çalışan exe leri kapatın virüs taraması yapın candan 7 yıl önce
      • cevabı ek yaptım bakarsanız candan 7 yıl önce