SW-Booster *** Pc Data App *** Punkbuster Services

Başlıkta yazdığım gibi bu programları denetim masamda buldum ne işe yaradığını bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

bandrolsuz bandrolsuz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tümünü silebilirsiniz, hepsi potansiyel istenmeyen yazılımlar gurubuna giriyor.

    Malwarebytes anti-malware nedir? Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır? linkinden Malwarebytes anti-malware indirin ve kurun.  Linkte ayrıca malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır anlatılmıştır.

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? ile bilgisayarınızı taratın. Emsisoft Anti-Malware yine ücretsiz bir virüs temizleme programıdır.

     Yine bir diğer güvenilir program HitmanPro. HitmanPro ücretli fakat 30 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? linkinden indirebilir ve nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

    bu programlar ile bilgisayarınızı tarasanız tüm gereksiz programlardan kurtulacaksınız.

    cemkara cemkara (4215)