Swap cihaz sıfırmıdır kullanan varmı ?

Merhabalar iPhone 7 plus kullanmaktayım değişim için garantiye vermek istiyorum lakin çekincelerim mevcut onlarca makale okudum çoğu kişinin yorumlarına göz attım ama ortada bir fikir birliğine rastlayamadım. Kimi sıfır demekte kimi sıfır değil kimi'de refurbished demekte açıkcası bu konuda sizlerinde görüşlerini merak ediyorum cihazda herhangi bir kusur olurmu kozmetik olarak sıfırla aynımıdır özellikle kullanan var ise yorumlarını bekliyorum teşekkürler.

bordo38 bordo38 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce açmış olduğun başka bir konuda yine sormuştun ve orada cevaplamıştık:

    "Swap cihaz sıfırdır fakat garanti süresi sıfırlanmaz eski kaldığı yerden devam eder. Kutusunda gelir veya teslim edilir" demiştik.

    Bunları bilmek için daha önce kullanmış, tecrübe etmiş olmak gerekmez. Ayrıca o kadar şüpheci ve güvensiz olmanında bir gereği yok yani.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için teşekkür ederim yeniden sormamın sebebi daha çok kişiye ulaşabilmek ve daha çok görüş alabilmekti o kadar şüpheci olmamın sebebi o kadar para verip başkalarının kullandığı telefonu kullanmak istemememdir. bordo38 6 yıl önce