Swarda ardakaşlık isteği nasıl geri alınır?

Swarmdan arkadaşlık yolladığım kişiyi otomatik olarak foursquarede takip etmeye başladım fakat swarmda arkadaşlarım arasında bu kişi hala yok. Sanırım isteği kabul etmedi yada beklemede bilmiyorum. Arkadaşlık isteğini iptal etmek için kişiyi swarmda arayıp profilinden geri çekmek istiyorum fakat arama sonuçlarında bu kişinin profili çıkmıyor artık. Nasıl iptal edebilirim acaba?

kullanici51367 kullanici51367 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Aşağıdaki konunun size yardımcı olacağını düşünüyorum.

    Swarm arkadaş ekleme iptali nasıl yapılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • okudum yazıyı fakat swarm üzerinde arayınca artık istek yolladığım kişinin profili çıkmıyor artık ve bende beklemede de görünmüyor. Foursquarede takip ediyorum ama swarmda arkadaş listemede eklenmemiş nasıl geri alacam? kullanici51367 8 yıl önce
    • Bende tam olarak bilmiyorum ama şöyle bir şey söyleyebilirim size.Eğer Swarm takib isteiğiniz kişiyi otomatik olarak Foursquare de eklenmişse, sizde foursquareden takibi bırakın.Bu şekilde isteği de geri çekmiş olabilirsiniz. Ayrıca şöyle bir durumda var siz istek gönderdiniz kişi hâlâ da isteğinize cevap vermemiş de olabilir.Bunu görmüş olsada cevap vermemiş olabilir. ismailsarp 8 yıl önce