Swarm arkadaş ekleme iptali

Swarm arkadaş ekleme iptali mümkün mü?

Swarm arkadaş ekleme istekleri nasıl iptal edilir?

Swarm gönderilen arkadaşlık istekleri nasıl geri çekilir?

Swarm arkadaşlık isteğini geri çekme özelliği var mı?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swarm arkadaş ekleme iptali

    Swarm Nedir?

    Şöyle söylemek gerekirse SwarmFoursquare değildir. Benzer bir yapıya sahip olsalar da arkadaşlarınızın ne yaptığını ve buluşma düzenlemeye yönelik bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Yapacak bir şeyler aramak ve birilerinin size katılmasını istemek noktalarında Foursquare’den ayrışmaktadır. Yani biraz daha sosyal bir uygulama olduğunu söylemek yanlış olmaz.

    Swarm arkadaş ekleme nasıl iptal edilir?

    Swarm ile göndermiş olduğunuz arkadaşlık isteklerini iptal etmek mümkündür.  Swarm'da bir arkadaşlık isteği gönderdiğinizda, arkadaşlık isteğiniz kabul edilene kadar beklemede görünür.

    Beklemede olan arkadaşlık isteklerinizi listenizde beklemede ibaresi ile görebilirsiniz.

    Swarm arkadaş ekleme iptali için Beklemede yazan yere uzunca dokunmanız gerekiyor.  Bu işlemden sonra karşınıza Cancel friend request yazan bir ekran gelecektir.  Arkadaşlık isteğini iptal et anlamına gelen bu ibareye dokunduğunuzda Swarm arkadaş ekleme iptali gerçekleşecektir.

    Arkadaşlık isteği gönderdikleriniz otomatik olarak foursquare'den takip edilmeye başlar. Arkadaşlık isteğini iptal ettiğinizde takip de ortadan kalkar, takibi bırakmış olursunuz.

    Swarm'da gönderdiğim arkadaşlık isteklerini nasıl görebilirim?

    Swarm üzerinden yolladığınız arkadaşlık isteklerini  topluca görebileceğiniz bir yer, bir liste yok. Arkadaşlık isteği gönderdiğiniz ve iptal etmek istediğiniz kişileri  Swarm üzerinde arayıp bularak arkadaşlık isteklerinizi iptal edebilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)