Swarm Hala Konum Bekleniyor Hatası

Swarm Hala Konum Bekleniyor hatası nasıl çözülür?

Swarm Hala Konum Bekleniyor hatası alıyorum, ne yapmalıyım?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swarm Hala Konum Bekleniyor Hatası nasıl çözülür?

    Swarm Hala Konum Bekleniyor hatası çoğu kullanıcının karşılaştığı yaygın bir hatadır. Konum bildirmenizi engelleyebilir ve sizin uygulamayı kullanmanızı engelleyebilir.

    Swarm Hala Konum Bekleniyor hatasını almamak için:

    1. Telefonunuzun Ayarlar kısmına girin.

    2. Konum başlığına tıklayın.

    3. Konum modu yazısına tıklayın ve Konum Modu için seçenekleri açın.

    4. Seçenekler arasından Pil Tasarrufu seçeneğini seçin.

    Bu işlemden sonra hatayı almaya devam ederseniz uygulamayı telefonunuzdan kaldırın ve tekrar kurun. Bilgileriniz kaybolmayacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)