Swarm hesabıma giremiyorum

Merhaba

Swarm hesabıma giriş yapamıyorum. Sebebine gelince telefon numaram ile giriş yapıyordum fakat numara değişikliği yaptığım için, şifre sıfırlamak için haliyle giriş yapamıyorum. E-posta adresimle ise başka bir hesap açık olduğu için eski hesabıma ulaşamıyorum. Yaşadığım Swarm şifre sıfırlama sorunu hakkında ne yapabilirim?

melve melve (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eski numaranızı 1 yıl içinde geri alabilirsiniz. Yaşadığınız Swarm hesap giriş sorununun en basit çözümü eski numaranızı geri almak gibi duruyor.

    Bir de support@foursquare.com mail adresinden Swarm ekibiyle iletişime geçmeyi deneyin. Faydası olacağını zannetmiyorum ama yine de deneyebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)