Swarm şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Swarm şifremi unuttum nasıl değiştiririm?

Swarm şifremi unuttum nasıl giriş yaparım?

Swarm şifremi unuttum, şifremi nasıl değiştiririm?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Foursquare'in uygulaması olan Swarm kendi kullanıcı kitlesini oluşturmuş başarılı bir uygulamadır.
    Bir çok uygulama gibi Swarm uygulaması için de bir kullanıcı oluşturmanız gerekir. Sıkça karşılan durum ise oluşurduğunuz kullanıcının şifresini unutmaktır. Swarm hesabınızın şifresini unuttuysanız aşağıdaki adımları uygulayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

    1. Swarm şifre sıfırlama linkine tıklayarak şifre sıfırlama sayfasına girin.

    2. E-posta kullanarak kaydolduysanız E-posta seçeneğini, Telefon numaranız ile kaydolduysanız telefon numarası seçeneğini seçin.

    swarm şifre sıfırlama

    3. Örnek olarak e-posta seçeneğini seçiyorum. Swarm hesabını oluştururken kullandığınız e-posta adresini girin.

    swam şifremi unuttum

    4. Gönder butonuna basın. Kısa süre içinde mail adresinize Swarm şifre sıfırlama maili gelecektir.

    5. Mail içinde gelen linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

    Swarm şifre sıfırlama maili gelmiyor ise;

    • Mail hesabınızda Spam mailler arasına düşmüş olabilir. E-posta hesabınızı açın ve gereksiz, spam yazan klasörü kontrol edin.
    • Kayıt olurken farklı bir mail adresi kullanmış olabilirsiniz.
    • Eğer kullandığınız mail adresini bilmiyorsanız Foursquare destek linkinden içinde bulunduğunuz durumu anlatan bir form doldurup gönderin.

    Bu adımlardan sonra unuttuğunuz Swarm şifreniz yenilenecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)