Swarm yeni mekan ekleme

Swarm yeni mekan nasıl eklenir?

Swarm yeni mekan ekleme iPhone

Swarm yeni mekan ekleme Android

Swarm yeni mekan ekleme Windows Phone

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer sizde Swarm uygulamasında yeni bir mekan eklemek istiyorsanız aşağıda yer alan Swarm yeni mekan ekleme rehberimizden faydalanabilirsiniz.

    Swarm yeni mekan ekleme işlemine başlamadan önce eklemek istediğiniz yeni mekanın Swarm uygulamasında olmadığından emin olmalısın. Aksi takdirde var olan bir mekanı yeniden aynı ad ile eklemeye çalıştığınızda hata alabilirsiniz.

    Aşağıda yer alan adımları iOS, (iPhone, iPad vb.) Android ve Windows Phone işletim sistemine sahip tüm cihazlarda uygulayabilirsiniz.

    Swarm yeni mekan ekleme

    1. Swarm uygulamasını açın.
    2. Ardından check-in yapmak için butona tıklayın.
    3. Arama bölümüne eklemek istediğiniz yeni mekanın ismini yazın.
    4. Sonuçlar listelenecektir. Sayfanın en alt bölümünde yer alan
      "xxx (eklemek istediğiniz yeni mekanın ismi) için daha fazla sonuç" butonuna tıklayın.
    5. Son olarak Bu mekanı eklemek ister misin? seçeneğine tıklayın ve gerekli bilgileri girerek Swarm'a yeni bir mekan ekleyin.

    Tüm bu adımların sonucunda Swarm yeni mekan ekleme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)