Swarmda hesabımda başka bir twitter adresi ekli, kendi twitter hesabımı nasıl bağlayabilirim?

Swarm adresimdeki yer bildirimlerimi twitter adresime yansıtmak istiyorum fakat swarmımda başka twitter hesabı gözüküyor, kendi twıter adresimi aktifleştiremiyorum.Teşekkür ederim..

kullanici420736 kullanici420736 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swarmda başka bir twitter hesabı göründüğüne göre hesabınıza daha önce bir twitter hesabı eklenmiş anlamına geliyor.Eğer twitter ekleme işlemini siz yapmadıysanız güvenlik için şifrenizi de değiştirmenizda fayda var.

    Kendi twitter hesabınızı eklemek için eski twitter hesabını kaldırmalı daha sonra Twitter Ekle butonuna basarak twitter hesabı ekleyebilirsiniz.Bunun için aşağıdaki adımları takip edin.

    1.Swarm uygulamasını telefonunuzda başlatın ve üstteki menüden en sağdaki bölüme basarak profil ekranınıza gelin.

    2.Profil ekranınınızdan sol taraftaki çark simgesine basarak ayarlar bölümüne girin

    3.Ayarlar bölümünde Facebook&Twitter seçeneğine tıklayın.

    4.Açılan ekranda twitter hesabınız daha önceden ekli olduğuna göre Şu kişiye bağlandın: ....  tarzında bir yazı görmeniz gerekiyor.Yazının altındaki Bağlantıyı kaldır seçeneğini tıklayın.Bu işlemden sonra twitter adresini kaldırmış oldunuz.

    5.Twitter adresini kaldırdıktan sonra Twitter Ekle butonu oluşacaktır.Butona tıklayarak kendi twitter adresinizi ekleyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)