Swf - mp4 dönüştürme nasıl yapılır?

Swf dosyasını nasıl Mp4 dosyasına dönüştürebilirim? Swf dosyası programsız mp4 dosyasına dönüştürülebilir mi? Teşekkürler

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Online olarak SWF - MP4 dönüşümü yaoan siteler var.  Bunlardan bir kaçı pek başarılı değil. Fakat https://cloudconvert.com/swf-to-mp4 sitesi iş görüyor.

    1. SWF - MP4 dönüştürmek için yukarıdaki siteye gir.
    2. Daha sonra Select File butonuna tıkla.
    3. Bilgisayarından ya da telefonundan SWF dosyasını seç.
    4. Convert to yazan alandan MP4 uzantısını seç
    5. Daha sonra Convert butonuna tıkla.
    6. SWF dosyası önce sunucuya yüklenecek ve sonra MP4 dosyasına dönüştürülecek.
    7. Daha sonra Download butonuna tıkla ve SWF dosyasının Mp4 dosyasına döndürülmüş halini indir.

    SWF - MP4 dönüştürücü programlar da var. Ama tek seferlik yapacaksan program yüklemeye gerek yok. Yukarıdaki site iş yapar.

    alattin alattin (16999)