Swf uzantılı dosya kaydı

Adobe Animate cc programının deneme sürümünü indirdim ( Adobe flash yerine artık bu var sanırım ) , Wix ile bir site yapıyorum ve swf uzantılı bir buton tasarımı yapıp siteye eklemek istiyorum ama swf olarak kaydettiğim halde sürekli yanlış format diyor wix'e yüklemeye çalıştığımda ... Bu konularda bilgisi olan var mı ?

ongun ongun (90)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Çözdüm gerek kalmadı

    ongun ongun (90)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl çözdüğünü paylaşırsan başkalarına da faydası olur. Çözdüm gerek kalmadı demek uzmanim.net formatına aykırı bir cevaptır. hakan 6 yıl önce
    • Nasıl çözdün katil213 6 yıl önce
    • aynen @hakan katil213 6 yıl önce