swf uzantılı dosyaları çalıştıramıyorum

windows 7 starter kullanıyorum intel atom n455 işlemcili netbook bilgisayarımda swf uzantılı dosyaları çalıştıramıyorum. Egitimhaneden opener (macromedia flash player) kurdum. Ancak kurulum ile ilgili hata veriyor.
Uninstal flash player ile kaldırıp yeniden denedim ancak olmuyor.
Diğer bilgisayarlarda çalışan swf programları bunda çalışmıyor maalesef...

yunusemre2344 yunusemre2344 (54)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swf dosyalarını Chrome üzerine sürükleyip bıraktığınızda otomatik olarak oynaması lazım. Bu durumda hata mı veriyor?

    Yine swf dosyalarını oynatan Swiff Player adlı bir uygulama var. Buradan indirebilirsiniz: Swiff Player indir

    Bu arada tekrardan uzmanım.net'e hoş geldiniz @yunusemre2344

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim sayın hakan bey. Bahsettiğim bilgisayar okulda kaldığı için pazartesi günü deneyeceğim inşallah... yunusemre2344 6 yıl önce
    • @yunusemre2344 flash player kurulumda ne hata veriyor? hakan 6 yıl önce