Switch'e SFP ile 10G bağlantı yapmak

Kasaya 10G SFP modül alsam, kullandığım switch'te de 10G SFP giriş var.

Bu girişlere CAT6 uyumlu  SFP modül alıp taksam 10G aktarım sağlayabilir miyim?

kullanici834460 kullanici834460 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Switch üzerinde uygun portun varmış. Elbette SFP modül ve uygun kablo ile 10Gbps bağlanabilirsin. Ama yanlış anlama olmasın: Bu 10Gbps bağlantı bilgisayarın ve switch arasında olur. Genel olarak internet hızın vs değildir.

    alattin alattin (16999)