Synergi gas programı kendi kendine kapanma sorunu

Synergi gas programı pc de açıldığında uygulama içinde işlem yapılmak istendiğinde kendiliğinden kapanmaktadır. Nasıl bi işlem yapılabilir. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

ufukdrsn ufukdrsn (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     Synergi Gas software uygulamasına dair bilgim olmamakla birlikte,  Synergi Gas programı açılmıyorsa, uygulama açıkken kendiliğinden kapanıyorsa bir kaç şey  denenebilir:

    • Uygulama çalıştırılmadan önce sağ tışla tıklanıp Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırmayı deneyebilirsiniz
    •  Synergi Gas programının bir güncellemesi var mı sitesinden kontrol edebilirsiniz. Şöyle bir bakındım ama ücretsiz olarak herkesin indirebileceği bir yazılım değil sanırım.
    •  Synergi Gas sistem gereksinimlerini kontrol edebilirsiniz. Yazılımın üretici sitesinde uygulamanın çalışması için gerekli RAM, CPU gibi değerler belirtilmiştir. Sisteminiz bu gereksinimleri karşılıyor mu kontrol edebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)
    1 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler Alattin Bey verdiğiniz bilgiler yararlı oldu. Sorun çözüldü.

      ufukdrsn ufukdrsn (1)