system 32 hedef yolu bulunamıyor.

python programını ilişkilendirmek istedim sonra

  1. Sistem Özellikleri penceresinde Gelişmiş sekmesinden ortam degişkenlerinden yanlışlıkla app cmd yerine python yazdım cmd denetim masası acılmıyor.Bu dosya bu eylemi gercekleştirmek icin lişkilendirilmiş bir programa sahip degil yazısı cıkıyor.Resimde de böyle hata veriyor. http://hizliresim.com/qMlp9R
adana01 adana01 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Python programını uninstall edersende (sonra tekrar yükleyebilirsin) veya varsayılan programları default olarak düzeltirsende (Denetim Masasından) yine problemin çözülür.

    temmuz temmuz (12505)