System in Setup Mode! Secure Boot Can Be Enabled When System in User Mode hatasının çözümü nedir?

MSI anakartta UEFI BIOS da Secure Boot: Enabled yaptığım zaman  şu hatayı alıyorum: System in Setup Mode, Secure Boot can be enabled when system in User mode. Repeat operation after enrolling Platform Key (PK)

BIOS üzerinde Secure Boot enable yapamıyorum. Sorunu düzeltmek için ne yapabilirim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    System in Setup Mode! Secure Boot Can Be Enabled When System in User Mode hatasının çözümü için şu adımları uygulayın:

    1. MSI Click BIOS'a gidin.
    2. Secure Boot Mode seçeneğini  Custom olarak değiştirin.
    3. Daha sonra Enroll all factory default keys seçeneğini tıklayın.
    4. "Install Factory Defafults..." ekranında Yes diyerek onay verin.
    5. Reset without saving?  ekranında  "No" seçeneğine tıklayın.
    6. Secure Boot Mode seçeneğini Standart olarak değiştirin.
    7. Şimdi Secure Boot bölümünden Enable seçin.
    8. ayarları kaydedin ve çıkın.

    System in Setup Mode! Secure Boot Can Be Enabled When System in User Mode hatasının çözülmüş olacaktır.

    alattin alattin (16999)