System Ninja nedir? System Ninja nasıl kullanılır?

System Ninja nedir?

System Ninja  ne işe yarar?

System Ninja programını nereden indirebilirim?

System Ninja nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5158)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    System Ninja, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları, internet tarayıcılarının önbelleğini, geçmişini temizleyebileceğiniz ve genel olarak sisteminizde temizlik yapabileceğiniz güçlü bir sistem optimizasyon programıdır.

    System Ninja tam olarak ne yapar? Nasıl çalışır?

    System Ninja hızlı, güçlü ve etkili bir sistem optimizasyonu programıdır.

    İstenmeyen dosyaları kolayca silebilir, sistem performansınızı arttırabilir ve sorunlarınızı kolayca çözmenize yardımcı olur ayrıca bilgisayarınızdaki bellekte de yer açar yani gereksiz dosyaları silerek sizin bilgisayarınızda yer açılmasını sağlar.

    System Ninja kullanarak boş klasörlergereksiz dosyalartarayıcı geçmişleritarayıcı çerezleri gibi daha pek çok "olmasa da olur" denecek şeyleri temizleyebilirsiniz.

    Ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 farklı sürümü olan System Ninja ile kolayca bilgisayar performansınızı arttıra bilirsiniz.

    System Ninja programı ile:

    • Bilgisayardaki geçici dosyaları temizleme
    • Windows günlüklerini temizleme
    • Bellek dökümanlarını temizleme
    • Tarayıcı önbelleği temizleme
    • Tarayıcı geçmişi temizleme
    • Tarayıcı çerezleri temizleme

    gibi daha pek çok işlemi halledebilirsiniz.

    System Ninja programını nereden indirebilirim?

    System Ninja indir adresinden System Ninja programını indirebilirsiniz

    System Ninja nasıl kullanılır?

    1. System Ninja'i indirdikten sonra kurulumunu yapın
    2. System Ninja'i kurduktan sonra açın

    Bilgisayarınızı taramak için Gereksiz dosyalar için tara butonuna basın ve tarama bittikten sona Dosyaları sil'e bas

    darkcrak darkcrak (5158)