System (ntoskrnl.exe) yüksek RAM tüketimi sorunu nasıl çözülür?

System yüksek RAM tüketimi sorunu nasıl çözülür?

ntoskrnl.exe yüksek RAM tüketimi sorunu nasıl çözülür?

System çok fazla RAM tüketiyor, sorun nedir?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 için System (ntoskrnl.exe) yüksek RAM tüketimi sorunu çözümü

    1. "Başlat"a tıklayın.
    2. "Ayarlar"a girin.

      system-yüksek-ram-tüketimi-sorunu-nasıl-çözülür
    3. Yukarıda görmüş olduğunuz menüden "Sistem (Görüntü, bildirimler, uygulamalar, güç)" ayarlarına girin.
    4. Karşınıza aşağıdaki menü gelecektir. Bu menüden "Bildirimler ve eylemler"e girin.

      system-yüksek-ram-tüketimi-sorunu
    5. "Windows ile ilgili ipuçları göster" seçeneğini devre dışı bırakın.
    6. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    Tüm bu adımların ardından System (ntoskrnl.exe) yüksek RAM tüketimi sorununuz çözülecektir.

    brsozl brsozl (1961)