System settings broker neden çalışır?

Windows 10 kullanıyorum. Görev yöneticisinde arada bir her zaman olmasada system settings broker kullanıcı adım altında çalışıyor. Neden çalışır? Virüs vs olabilirmi? Pcyi yormuyor sadece 5.7 mb bellek kullanımı var.

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    System settings broker.exe siystem32 içinde yer alıyor bilgisayarın önemli bileşenlerinden bilgisayarın birçok işlevini yerine getiriyor kısacası zararlı bir dosya değildir işletim sisteminnin bir parçasıdır

    candan candan (4301)