System volume information virüs mü?

Usb belleğimde oluşuyor ve silemiyorum. Virüs olabilir mi?

beyzadegirmenci beyzadegirmenci (1)
5 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

System Volume Information klasörü, Sistem Geri Yükleme aracının bilgilerini ve geri yükleme noktalarını saklamak için kullandığı gizli bir sistem klasörüdür. Bilgisayardaki her bölümde bir System Volume Information klasörü vardır.

Sistem Geri Yüklemeyi kapalı hale getirirsen bu klasör boş olur (yer kaplamaz). Silinemeyen bu klasörlerin hiç görünmemesi içinde gizli dosyaları / öğeleri "gizli (görünmez)" hale getirmelisin.

Sistem Geri Yükleme nedir, bu araca nasıl ulaşılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
5 yıl önce cevaplandı

    System Volume Information klasörü bir sistem klasörüdür. System Volume Information virüs değildir. System Volume Information klasörünü silmemelisin.

    System Volume Information hakkında daha fazla bilgi almak istersen:

    System volume information nedir, ne işe yarar?

    hakan hakan (15394)