System.Web.UI.Design' (are you missing an assembly reference?) CKFinder hatası

CKFinder'ı Asp.Net MVC projesine ekledikten sonra proje derlenirken The type or namespace name 'ControlDesigner' does not exist in the namespace 'System.Web.UI.Design' (are you missing an assembly reference?) hatası veriyor.

System.Web.UI.Design' (are you missing an assembly reference?) CKFinder hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16984)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir Asp.Net projesine CKFinder eklediğinizde aşağıdaki gibi hata alıyorsanız, kaynak kodlarıd projeye dahil ettiniz demektir:

    System.Web.UI.Design' (are you missing an assembly reference?)

    Hatanın çözümü için CKFinder klasöründeki _source, _samples gibi klasörleri silmelisiniz. Bu klasörler silindikten sonra proje hata vermeden derlenelecektir.

    alattin alattin (16984)