System32'deki bazı dosyaları sildim, bilgisayarım açılmıyor

Arkadaşlar system 32 deki bazı şeyleri sildim bilgisayarı kapatıp açtığımda kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşilaşti ve yeniden başlatılması gerekiyor şu anda bazı hata bilgileri toplanıyor bu işlemden sonra yeniden başlatabilirsiniz diyor daha fazla bilgi almak isterseniz bu hatayı daha sonra çevrimici arayabilirsiniz diyor ne yapacagim pc hic acilmiyor bu arada windows on casper n410 model

emrecik emrecik (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sistemi geri yükleyebilirsin olmadı temiz bir format..

    https://uzmanim.net/soru/sistem-geri-yukleme-nedir-nasil-yapilir/28390

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Sanırsam onla ilgili bir şeylerde silindi ama emin değilim ama hatada zarar gormus gibi hatalar veriyordu bu arada Windows 10 kullanıyorum emrecik 6 yıl önce
    • Casper n410 model emrecik 6 yıl önce
    • Hem lattop hem tablet olanından bu model ve windows 10 için format değilde dah farkli cozum yok mu emrecik 6 yıl önce
    • Pc hic acilmiyor o hatada kalip duruyor sadece bi kere iste bilgisayari sifirla sistem geri yukleme noktasi ile duzelt gibi bir kac sik karsim cikmisti bazen o dedigim hata raporu bazense o bir kac sik onume cikiyor emrecik 6 yıl önce
    • Klavye ile duzeltme olamazmi emrecik 6 yıl önce
    • Ordamısınız cevabınızı bekliyorum çözum bulana yemin ederim suprizim var emrecik 6 yıl önce
    • @emrecik sakin ol pc acılmıyor dedin format cd varsa onarmayı dene yoksa başka bilgisayardan yada windows 10 onarma dosyasını indirim onara bilirsin . krsn 6 yıl önce
    • Kardeşim yarın bu konuya gel birlikte çozum bulmaya calisiriz. emrecik 6 yıl önce

    Sildiğin Dosyaların Adlarını biliyormusun ? Adlarını internete yazıp indirebilirsin WİNDOWS 10 diye

    Başlat > CMD > Sağ tıkla yönetici olarak çalıştır > sfc /scannow Yazın ve enterleyin bilgisayarı hiç kapatmayın. Bozuk olan dosyaları düzeltecektir.

    Bilgisayarı aç açılırken F9 a ÇEK BAS yap 5, 6 kere art arda bir ekran gelecek Kurtarma Seçenekleri Eğer F9 değilse, F8, F7 Olabilir.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Normalde bilgisayarda administrator yetkisi olsa bile silinmez ama nasıl sildiyseniz artık bilemiyorum :) İki şansınız var: Ya Sistem Geri Yükleme yapacaksınız, ya da temiz kurulum (yani format) yapacaksınız.

      omercik omercik (9418)