T.C. kimlik numaranızı veya doğum tarihinizi yanlış girdiniz

www.meb.gov.tr adresinden  Nakil Sonuçlarını kontrol etmeye çalışıyorum. Bilgilerim doğru olmasına rağmen T.C. kimlik numaranızı veya doğum tarihinizi yanlış girdiniz hatası alıyorum. Sorun ne olabilir?

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MEB üzerinde T.C. kimlik numaranızı veya doğum tarihinizi yanlış girdiniz hatası alıyorsan ve bilgilerin doğruysa sorun sistemseldir. Yani MEB sunucularında bir sorun vardır. Farklı saatlerde tekrar denemeni öneririm.

    Bir de farklı tarayıcı kullanmanda fayda var. Örneğin Firefox ile dene. Elbette eğer Chrome kullanıyorsan. Bazen tarayıcı tabanlı sorunlar da oluyor.

    hakan hakan (15409)