tab5 acılışta takılı kaldı

Tabletimde (General mobile tab5) TWRP root programı yüklü uç gün önce falan kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Açılıp hemen kapandığı için ayarlara da erişemedim bende güç tuşu+ses aç/kapa tuşlarına basılı tutup kapattım güç tuşu+ses açma tuşuyla tableti açıp program uzerinden format datayı seçip işlemin bitmesini bekledim şimdi de logoda takılı kalıyor açılmıyor.  Ne yapabilirim?

kullanici987182 kullanici987182 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cihazın kilitlenmiş.

    Sana birkaç konu atacağım. İki farklı yol var biri stock rom yükleme diğeri ise custom rom yükleme. Stock rom tamamile tableti sıfırlaken custom rom ise tableti farklı bir sistem yapmaktadır.

    1. Custom rom için TIKLA!

    2. Stock rom için TIKLA!

    Bu sitelerdeki adımları takip et ve yap Emin ol ki hata almazsın. Ama ne yaptıysan olmadıysa cihazı garanti servisine göndermeni tavsiye ederim.

    sametc sametc (18)