Tablet açılırken "system işlemi yanıt vermiyor" uyarısı çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Tabletim biraz yavaşladı açılırken "system işlemi yanıt vermiyor" uyarısı çıkıyor. Bildir, Bekle ve Tamam diye 3 seçenek var. Ne yapabilirim?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabletin Yeni Uygulamaları Kaldırmıyorsa Bu Hatayı Verebilir.

    Tabletinin Rami Yetersiz Olabilir.

    Tablet'teki Uygulamaları Azaltabilirsiniz. Tabletinizde Çok Uygulama Var İse Sistemi Zorlayabilir.

    Veya "Factory Reset" Yapabilirsin.

    Arasıra Banada Oluyor Bekle Deyip Geçiyorum

    malgibiolan malgibiolan (307)