Tablet açılmıyor

7-8 yıl önce marketten hi-level hvl-t707 tablet almıştım. O zaman sorunsuz çalışıyordu baya oyun yüklemiştim ama 7 yıldır hiç açmadım bi kenarda duruyordu. Şimdi açmayı denedim açılmadı. Şarja takınca açıldı ama android yazısında takılı kaldı. Ses tuşuna basarak resetleyin filan yazmışlar nette ama ses düğmesi de yok bu dandik tabletin. Rom at demişler onu nasıl yapıcam? ya da başka ne yapmak gerekiyor? Tabletten çok bi performans beklemiyorum, sadece pdf okumak için kullanıcam, o düzeye gelmesi yeterli.

misty misty (556)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    7 yıldır hiç açılmadıysa bataryası çoktan ölmüştür. ROM atmayı deneme. Sorunun bundan olduğunu düşünmüyorum.

    Reset için şunu yazmışlar:

    "Açma tuşuna 3 kere kısa kısa basın bu basışlarınız 1 saniye olmalı.Ardından 2 KERE uzun 2-3 saniye arasında basınız Data format ekranı gelecektir."

    hakan hakan (15409)
    1 yıl önce cevaplandı

    • açma tuşunda da bi arıza var galiba, olmuyor ya da ben yapamıyorum misty 1 yıl önce