Tablet aniden donma sorunu

Merhaba

Son zamanlarda tablet donmaya başladı ekrana dokunamiyorum açıp kapatinca duzelıyor

acaba ne yapabilirim virüs taraması yaptim birşey çıkmadı fazla uygulamada yok :(

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

  • Cihazın ram kullanımını kontrol edin fazla kaynak tüketen uygulamaları gözden geçirin. Cihaz ve model bilgisini yazarsanız daha fazla yardımcı olmaya çalışırım. tubidy 5 yıl önce
  • @tubidy casper via s10 tablet ozgurlol 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Öncelikle Merhaba

Yazını okudum ve şu şekilde özetleyeyim;

 1.Tabletin entegresinde problem olabilir.

 2.Bataryadan dolayı kaynaklı olabilir.

 3.Tablete format atman problemi çözebilir.

Bu yukarıda saydığım ilk iki maddeye bakarak cihazını bir teknik servise götürmen senin için faydalı olur.

Teşekkürler.

kadirkayhan kadirkayhan (16)