Tablet ekranı 'açılmıyor..'

Merhaba,

Bugün Tableti , uyku moduna aldım. geri açmaya çalıştığımda sadece karanlıkta görebileceğim gri bir ekran beliriyor. Ne yapsam çözemedim, içerisinde benim için çok önemli veriler var.

Yapabileceğim birşeyler var mıdır?

Teşekkürler.

ozgurlol ozgurlol (268)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tabletini bir teknik servise götürmende fayda var

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    Uzunca bir süre açma / kapatma düğmesine basılı tut. Bak bakalım grilik gidiyor mu? Belki uyku modundan çıkamıyordur. Bu şekilde kapatmayı deneyebilirsin.  Grilik giderse bu sefer tekrar açma kapama düğmesi ile açmayı dene.

    Sonuç alamazsan servise gitmesi gerekecektir.

    hakan hakan (15409)