tablet format attık fotoları gerı yuklemek ıstıyorum

For Android 4.2 or newer: Enter "Settings" > Click "About Phone" > Tap "Build number" for several times until getting a note "You are under developer mode" > Back to "Settings" > Click "Developer options" > Check "USB debugging'. diyor ne yapmayalım hata verıyo program hemde programı ındırdım ve tablettı bagladım gelistırme ayarlarını actım şimdi bana kablosuz la ılgı bısıyler dıyor denedım cok kabul etmıyor programı baska coxum yok mu

kullanici467393 kullanici467393 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Tableti bilgisayara baglayıp RECOVERY yapan bir program ile bilgisayar üzerinden verileri geri getirmeyi deneyebilirsin.

    yegenoglu yegenoglu (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sorunun içinde bahsettiğin şeyi anlayamadım. Ama Android tablette silinen, formatlanan verileri geri getirmek mümkün.

      EaseUS MobiSaver for Android programı bu iş için en iyi programlardan. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü var. Ücretsiz sürüm silinen verileri size gösteriyor fakat geri yüklemenize izin vermiyor.

      Eğer tekrardan yüklemek isterseniz EaseUS MobiSaver for Android Pro sürümüne ihtiyacınız var.

      Bu işi yapan bir çok programın aksine tabletinizin Root edilmesi gerekmiyor.

      EaseUS MobiSaver for Android linkinden programı indirerek istediğiniz verilerin kurtarılıp kurtarılmadığını kontrol edebilirsiniz.

      damlakoc damlakoc (1391)
      7 yıl önce cevaplandı

        Tipard Android Data Recovery 1.0.8
        sizin için Giveaway of the day farkıyla bugün (14/05/2016 - 15/05/2016, saat 10:00'a kadar) bedava! (tıkla)

        Not: Denedim, root'suz çalışmıyor. Fakat root'lu telefonlar için çok pratik kullanımlı, hızlı ve başarılı (olduğunu zannediyorum/duymuştum).. Root'lu cihazı olanlara tavsiye ederim.

        temmuz temmuz (12505)
        7 yıl önce cevaplandı

          burada google bulmak bazı çözümler tanıtmak:

          Android recovery

          recover photos from android

          werfkjl werfkjl (1)