Tablet Formatsız Şifre Kırma?

TWRP (Team Win Recovery Project) bir tablet veya telefonda formatsız şifre kırma nasıl olur?

ram2277 ram2277 (3)
7 yıl önce sordu

  • Mesajı yeniden düzenlemek gerekti ve düzenledim. temmuz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Arkadaşlar TWRP olan tablet veya Telefonlarda Formatsız Şifre kırmayı Soylicem

Once eger Twrp Warsa Ve Sonra ADVANCED>FİLE MANAGER> giriyoruz

evet buraya kadar geldik burdan sonra Soldan DATA>SYSTEM

ve Evet iş burda

Burdan Password ve gesture.key'i bulup sirayla ikisinin üstüne basıp Sol Üstte DELETE diyorsunuz

Yani sil öyle yaptiktan snra ana menuye donerek REBOOT>REBOOT SYSTEM diyerek tableti yeniden baslatiosnz

ve sifre kalkmos oluyor

ewet arkadaşlar bu kadardi eger olmazzsa bana yorumda hatalari soylebilirsiniz

DERDINİ SÖYLEKİ DERMAN BULASIN

ram2277 ram2277 (3)