Tablet için en iyi antivirüs programı hangisi?

Tblet için en iyi antivirüs programı hangisi? Tablet için bende 360 Security var daha iyi bir antivirüs var mı?

safadam safadam (-84)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Dr.Web Mobile Security pek bilinmez ama olduça başarılıdır. Rus kökenli bir şirketin ürünü. Özellikle az bilinen virüsleri tespit etmekte oldukça başarılı

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

      Android tablet için Emsisoft Mobile Security deneyebilirsin. Oldukça hafif, sistemi yormayan, pil tüketimi çok az bir uygulamadır.

      hakan hakan (15409)
      7 yıl önce cevaplandı

        Ben Avast kullanıyorum. Beğendiğim için ücretli sürümünüde aldım (telefonum Note 4).

        temmuz temmuz (12505)
        7 yıl önce cevaplandı

          ESET Mobile Security ya da Norton Security and Antivirus önerebilirim. Avira da olabilir.

          kalemlik100 kalemlik100 (14)