Tablet için yormayan lisansız Antivirüs önerileri

Merhaba

Daha öncede cleanmaster ve cleanmaster lite denmşşti ama bazı video yorumlarında clean master gizli virüs oldugu söyleniyor?

Sizce hangi lrlgramı kurayım 360security lite kurdum suanlık

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Merhaba:

360 Secyrity-Antivirüs kullanma derim Abim kullanıyordu telefonda 28 GB boş yer vardı programı yükleyince 22 GB oldu. sana şunları öneriyorum:

Not : Play Store'a Baktım fakat en az 1 veya 2 kişi olumsuz yönde cevaplamış bu antivirüsleri:

Avira Antivirus Security: Ben Diğer bilgisayarımdada kullanıyorum başarılı bir program.

MalwareBytes Antivirüs:

Mobile Security & Antivirüs

Not : Bu uygulamaların hepsinde UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA vardır kullanırken yanlış yerlere tıklamayın.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce cevaplandı

  • Hangi clean master'ı yükliyim krdş? @nvidiagtx temmuz2004 6 yıl önce
  • 2 sinide nvidiagtx 6 yıl önce
  • Biri Ram Temizliyor ve antivirüs nvidiagtx 6 yıl önce
  • Diğeri tamamen küçük çaplı bir uygulama çöpleri temizliyor, gereksiz dosyaları siliyor nvidiagtx 6 yıl önce
  • @temmuz2004 nvidiagtx 6 yıl önce
  • bu arada bu 3 ü en iyi programlar aralarında Malware Bytes Bilgisayardada var Avira Bilgisayardada var nvidiagtx 6 yıl önce