tablet pc format sorunu

Benim elimde ACER windows 8 yüklü bir tablet pc var. bu bilgisayar bir arkadasimin. bilgisayara ne olmussa ne internete girebiliyorsun, ne resim bakabiliyorsun nede herhangi bir sekilde format atabiliyorsun. ayarlar bölümünden fabrika ayarlarina döndermek istedim döndermiyor, onarma enedim onarmiyor. pc nin cd sürücüsü yok sadece usb girisi var. usb den formatlamak icin setupdan usb yisecip enable yapiyorum faka bilgisayari boot ederken usb yi görmüyor. fakat usb deki normal bilgilere bakabiliyorum. virüs taramasi yopiyorum taramiyor, windows onarma programini denedim ise yaramiyor. bilgisayar gayet hizli birsekilde aciliyor bunda sorun yok. windowsu nasil yükleme yapabilirim ( usb) den yada bu sorunu nasil cözeril. güncellemede yapmiyor. yardim ederseniz memnun olurum

kablantr60 kablantr60 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bence Daha Fazla Karıştırmadan Teknik Servis-Veya  Güvenilir Bir PC -Tablet Telefon Tamircisine Götürmek ,

    Ama Sen Genede İnternette Araştırma Yapabilirsin

    omerturhan omerturhan (6)