tablet sifremi unuttum

Merhaba benim tabletim su okulda dagitilan tabletten sifremi unuttum ve okuldaki bilgisayar hocasina goturmekten korkuyorum agresif bi hocadir kendisi de neyse general mobile e-tab4 nasil acabilirim? Simdiden tesekkurler

kullanici865060 kullanici865060 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Geçmiş olsun öncelikle . tabletinin şifresini hoca biliyorsa bence hocana söyle derim . diğer türlü tabletine reset atmak zorundayız içindeki tüm veriler sıfırlanır .

    blackheaven blackheaven (728)
    9 yıl önce cevaplandı

      https://www.youtube.com/watch?v=iED6-LCSO6o Olmadı reset atarsın ama BLACKHEAVEN 'in de dediği gibi hocana söylersin.

      kenanftl kenanftl (98)
      9 yıl önce cevaplandı

        Reset yolu gözükmüş size başka bir çözümü yok diye biliyorum ...

        erkankarabiber erkankarabiber (1)
        9 yıl önce cevaplandı

          Hocana gidersen beklediğinden kısa bir zamanda şifreni sıfırlayıp sana verecektir, reset de çekmemiş olursun

          keloglu keloglu (16)