Tablet veya PC'de Tango'ya arkadaşlarımı nasıl eklerim?

Bir şey soracağım tango telefonda iken rehberi kullanıyor ve arkadaşları buluyor, peki android tablette? orada sim kart yok. Nasıl arkadaş bulacak?

Ben tablete yükledim arkadaş ekleyemiyorum. Tanıyor olabileciğim kişileri buluyor ama arayamıyor ekleyemiyorum. Tablet android 4.2.2

Tablet veya PC'de Tango'ya arkadaşlarımı nasıl eklerim?

archers70 archers70 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    SIM kartınız olmadan ya da mobil telefon numaranız olmadan PC de veya Tablette Tango kullanabilmeniz için bilmeniz gerekeler şunlar:

    • Öncelikle Tango'yu kurduktan sonra ilk açılış ekranında sizden cep telefonu numaranızı isteyecek. Eğer mobil numaranız yoksa bu ekrana normal bir numara da yazabilirsiniz.  Fakat Tango arkadaşlarınızı otomatik bulmak için mobil numaraya ihtiyaç duyar. Eğer mobil numaranız yoksa sorun yaşarsınız ve tek tek arkadaşları elinizle eklemeniz gerekir.
    • Eğer cep telefonu ile kayır yaparsanız otomatik olarak telefon numaranız arkadaşlarınızda kayıtlı ise arkadaşlarınızı arkadaş listenizde görürsünüz.
    • Eğer mobil numaranız yoksa bu alana başka bie telefon numarası yazın ve geçin.

    Android Tablette, Tangoda arkadaş ekleme için Tangoyu başlatın.

    Tango içerisinde Android tablette menü simgesine dokunun. Aşağıda menü simgesi gösterilmiştir.

    Tablet Tango Arkadaş Ekleme

    Arkadaş ekleyi seçin.Tango arkadaş ekleme ekranı geldiğinde  bilgileri doldurun. Özellikle Telefon numarası ve Email adresi Arkadaşlarınızın Tangoy'ya kayıtlı oldukları bilgiler olmalıdır. Aksi takdirde arkadaşlarınızı ekleyemezsiniz.

    Tango arkadaş ekleme android tablet

    Android tablet veya ios tabletlerde Tango'da arkadaş ekleyebilmek için SIm karta gerek yok fakat. Bir cep telefonu numarasına ihtiyacınız olacak.  Ve arkadaşlarınıza ulaşabilmek için bu telefn numarasının onların telefonunda kayıtlı olması gerekir.

    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim bilgi için; zaten benim sorunumda tam burada, yani, arkadaş ekle ekranında herhangibir menü aktıif değil. eğer kendisi oraya bir arkadaşımı eklememişse benim telefon numarası e mail gibi bilgileri girip ekleyebileceğim bir menü açılmıyor. ayrıca tangoya girişye kullandığım cep numaramı girdim ancak herhangibir arkadaşımı getirmedi. zaten dedim ya tanıyor olabileciğn kişiler menüsünde gördüğüm arkadaşlarımı bile ekleyemiyorum. android tablet kullanıyorum bilinen bir marka değil.ayrıca gogle playden indirdim.. archers70 10 yıl önce
    • Tangoyu aktif etmemiş olabilir misiniz? hakan 10 yıl önce
    • biri beni ararsa görüşebiliyorum :) zaten ilginç olanda bu. çözemedim.. archers70 10 yıl önce

    sim kartı olmadığından dolayı arkadaşlarını bulamıyor lakin kayıtlı olduğun e posta adresindeki arakdaşlarını buluyor olmalı arkadaş eklemek için rehberin olması gerek yani simkartın olması şart gibi görünüyor.tablettinin sim kartı girişi var ise birkereye mahsus takıp arakadaşların ekleyip sonra  simkartını tekrar telefonuna takarsan tablette kişilerin kalır tangonun pc uygulaması da mevcutt  tango kişileri kayıtlı olduğun telefon numarasından çekiyo yani tangoyu pc yede yüklesen rehberindeki kişiler pc ye geçecektir otomatikman istersen bunları bir dene sorunun çözülmezse tekrardan üzerinde işlem gerçekleştiririz.

    laboustasarim laboustasarim (693)
    10 yıl önce cevaplandı

      Tango kullandığınız cihazın adres defterinde kayıtlı olan kişileri otomatik olarak içe alır. Eğer arkadaşlarınız Tango kullanıyorsa, İsimleri Arkadaş Listesinde ( Tango Friends list) içerisinde görünür.

      Eğer daha önce Mobil telefon üzerinden Tango çalıştırdıysanız numaranız Tango'ya kayıtlı ise, Tablet veya bilgisayardan Tangoya  kayıtlı telefon numaranız üzerinden giriş yapabilirsiniz.  Kayıtlı Tango telefon numaranız ile giriş yaptığınızda SIM karta olan kişi listeniz Tablet'te de görünür. Elbette Tango kullanan kullanıcıları Tablet'te göreceksiniz.

      Tablet veya Bilgisayarda arkadaşlarınızı  teker teker eklemelisiniz. Arkadaş ekleme  Telefon numarası veya Email adresi ile olabilir.

      Yani arkadaşınızın email adresi ile arkadaşlarınızı Tablete ekleyebilirsiniz. Tango'yu sadece PC veya Tablet üzerinden kullanan kişiler email adresi ile diğer arkadaşlarını ekleyebilirler.

      Sizin bilmeniz gereken arkadaşlarınızın email adresleri. Bunu biliyorsanız Tango kullanan arkadaşlarınızı email adresi ile ekleyebilirsiniz.

      pelinny pelinny (863)
      10 yıl önce cevaplandı

        teşekkür ederim, ancak bu dediklerinizin hiçbiri işe yaramıyor. birincizi tabletin simkart girişi yok dolayısıyla onu yapamıyoruz, ikincisi ise tablette arkadaş ekleme pasif çıkıyor yani erkadaş ekleyemiyorum hatta tanıyor olabilecek kişiler sekmesinede gördüklerimi bile ekleyemiyorum. birde bilgisayarıma kurayım dedim kuruldu ancak orada bulduğu arkadaşlarımdan yarısı tango kullanmıyor. ilginç ama öyle. bilgisayarda bulduğu arkadaşlarımı ise nasıl bulduğu muamma. tablet benim için önemli ancak oradan da ekleyemiyorum..

        archers70 archers70 (1)
        10 yıl önce cevaplandı

        • bilgisayarda ki arkadaşlarınızın yarısının çıkmaması normal çünkü numaralarınızn bir kısmı sime diğer bir kısmı tel hafızasına kayıtlıdır orda görülenler simkartının hafızasındaki numaralardır. laboustasarim 10 yıl önce
        • Ya yanlış anlattım yada yanşlış anlaşıldı, şöyleki bilgisayara kurduğum tangonun tango olan arkadaşlar diye belirttiği kişilerin yarısının tangosu yok. zten bilgisayara da telefon bağlı değil yani sim ile bilgisayaraında alakası yok. aslında sorunda o değil. tablette arkadaş eklemem lazım ona ekleyemiyorum. archers70 10 yıl önce