Tablet Video Oynatıcı Yeşil Ekran Sorunu

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 tabletim var. Tabletime bazı videolar yükledim. Videoyu "Fotoğraflar" uygulamasından açınca hiçbir problem yok. Ama videoyu "Video Oynatıcı" uygulamasından açınca bu sorun ortaya çıkıyor. Videoyu dik oynatıca hiçbir problem yok. Videoyu büyüttüğüm zaman da hiçbir problem yok ama video büyükken ekrana dokunduktan sonra yeşil ekran gelip gidiyor. Videoda ses var, görüntü de var ama yeşil ekran gelip gidiyor. Videoya açtığımdan beri dokunmazsam hiçbir problem olmuyor ama mesela ileri falan sardırırsam dokunmuş olduğum için yeşil ekran gelip gidiyor. Yeşil ekran gelince dokunuyorum. Dokunca sorun ortadan kalkıyor ama birkaç saniye sonra yeiden başlıyor. Umarım anlatabilmişimdir. Biraz karışık oldu ama problemim tam olarak bu. Şimdiden teşekkürler.

mehmet78 mehmet78 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı bir video oynatıcı denediniz mi?

    Bazen sorunu alternatif video oynatıcılar ile çözmek daha kolay olabilir.

    VLC player'in Android sürümü mevcut. VLC media player for Android  Google Play üzerinden indirilebilir durumda.

    VLC media player for Android, VLC player bilgisayar sürümündeki gibi tüm video formatlarını destekliyor ve sorunsuz oynatıyor.

    hakan hakan (15424)