Tablet wipe data/factory reset e bastığımda donuyor sıfırlanmıyor

Okulda  dağıtılan akıllı tahta gibi derslerde bir faydası olmayıp eğitim dışında kullanılan, israf olan e tab 4 i sıfırlamak istedim recovery moduna girip wipe data / factory reset e daha sonra yese bastığımda android resminin altındaki mavi imleç ilerlemiyor ekran donuyor

ne yapmam lazım

tek çare rom yüklemek midir

rom  yüklesem tabletteki veriler silinir mi ?

mutecessis mutecessis (216)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzmanlarımız yoğun olduğundan bilgisayarcı gidip durum izah ettim tabletin bir nevi çöktüğünü bu yüzden rom atmam gerektiğini söyledi benim gibi sıkıntı yaşıyanlar bu şekilde sorunu çözebilir.

    Rom atınca veriler silinir mi dediğimde ?

    "Cihazdaki verilerin yedeğini alarak işi garantiye almak en doğrusu " olduğunu söyledi .

    mutecessis mutecessis (216)